אודותי                    פיזיותרפיסטית מומחית לשיקום רצפת אגן

הסדנאות הייחודיות מתחילות במרץ 2018!

"סדנת בריאות נשית מהשורש"  4 מפגשים- הרצאות ותרגולים חווייתיים!!        מתאים  לכל אשה.      נייד054-6799274


שמי דבי דרסלר , נשואה ואם ל3 בנים. אני פיזיותרפיסטית מוסמכת (תואר אקדמי בפיזיותרפיה B.P.T) עם ניסיון של כ-40 שנה בפיזיותרפיה. לאורך השנים עסקתי בתחומים שונים של פיזיותרפיה והתמחיתי גם באורתופדיה וגם בשיקום נוירולוגי בנפגעי עמוד שדרה בבתי חולים באנגליה, שוויץ וישראל.

בנוסף, ביצעתי התמחות בשיקום רצפת האגן ואני מהראשונים בארץ (מ 1996)שעוסקים בתחום. עברתי התמחויות בנושא במספר מרכזים באנגליה ובישראל ולאורך השנים טיפלתי בשלל מקרים מורכבים של אי שליטה על סוגרים, בריחת שתן, צניחת איברי האגן, כאבים ביחסי מין, שיקום רצפת האגן לאחר הריון ולידה (בשילוב טיפולי עם יוגה נשית) וטיפול פרטני גם בגברים.

בהמשך למדתי הוראת "יוגה נשית "(שיטת יוגה  המיטיבה עם נשים בפיתוחה של  מירה ארצי -פדן ). אני רואה בגישה ובתרגול השלמה לטיפול לכל אשה עם פגיעה ברצפת האגן או סימפטומים כלשהם של דליפות /צניחות אברים וכדומה. אני משלבת את השיטה בעבודה שלי וממליצה לנשים להכיר ולחוות  את היוגה הנשית במקביל ולאחר טיפולים כהשלמה מלאה לאיכות החיים שלהן  ולשם תוצאות  טיפול מירביות.גם לגברים הרבה מעקרונות התרגול מתאימים להם

עם ניסיון מקצועי רב מעל שני עשורים בתחום, אני יכולה לומר בבטחה שבעזרת שיקום אורוגניקולוגי ואנו-רקטלי הכולל הסברים על רצפת האגן, הדרכה התנהגותית,טכניקות טיפול ידניות/מנואליות על הרקמות השונות, לימוד ומתן תרגילים לעבודה בבית וטיפול חשמלי בעזרת המכשירים הרפואיים המתקדמים ביותר (ביופידבק ואחרים) ניתן בהחלט למנוע ולטפל ברצפת אגן פגועה או חלשה ולהיפטר מהבעיות הנובעות מתסמונת זו.

הטיפול האישי שלי כולל הנחיות תזונתיות והתנהגותיות נכונות, תרגילי נשימה, טיפול פיזיותרפי הכולל תרגילי חיזוק והרפיה, וליווי צמוד שלי לאורך כל התהליך. אני מקבלת מטופלים מכל הארץ במושב נורדיה שבשרון, בקליניקה אינטימית ושקטה המאובזרת במיטב הציוד הרפואי החדשני בתחום.

תחום התמחות מיוחד שיש לי נסיון ורצון לעזור במיוחד -תחום פגיעות נוירולוגיות(עצביות) של שלפוחית השתן,עמוד השדרה,או מחלות נוירולוגיות שפוגעות בתפקוד השתן ומעיים .בהחלט ניתן לשפר תפקוד .

אל תקבלו את מצבכם כגזירת גורל! צרו איתי קשר עוד היום והתחילו בתהליך שיחזיר לכם את איכות החיים והשקט הנפשי.

about pic